Вратарят на Голуей Конър Глийсън вкара свободна минута в последната

...

GAA: Голуей спечели титлата в Конахт с безплатна игра в последната минута от Глийсън

Вратарят на Голуей Конър Глийсън вкара свободна минута в последната минута, с цел да победи противниците си Мейо с 0-16 до 0-15 във финала на Конахт.

В едно с напрежение първо полувреме Голуей насочи към Деймиън Комер, който имаше доста триумф в първите 35 минути.

Майо съумя да се приспособява и влезе в интервала с 0-7 до Води с 0-5, измежду голмайсторите са Райън О'Донохю и Томи Конрой.

Голуей отговори през второто полувреме и поведе в 42-ата минута посредством Робърт Финърти. За първи път имаше три точки сред тимовете, когато О'Донохю означи в 53-ата минута.

Голуей в никакъв случай не се предаваше и Шейн Уолш ги изведе напред в 61-вата минута, с цел да поведе с 0-12 на 0 -11.

Майо изглеждаше за победа, когато Матю Райан ги изведе с 0-15 до 0-13 в 67-ата минута, само че три безответни точки от Голуей ги изравниха.

След това в 75-ата минута вратарят Глийсън вкара свободния гол, с цел да завоюва купата на Голуей в Конахт.

Кери резервира купата си в Мюнстер, откакто завоюваха с 0-...