Мениджърът Гарет Тейлър настоя, че Манчестър Сити ще се оправи“

...

Манчестър Сити „оставя вратата отворена“ за Челси в надпреварата за титлата на WSL дни след отстъпването на Ема Хейс

Мениджърът Гарет Тейлър настоя, че Манчестър Сити „ ще се оправи “ след трагична загуба с 1-2 от Арсенал, която напусна Женската Суперлига на Сити Надеждите за купата в лигата са на салдото с един оставащ мач.

Последният удар на нападателя на Арсенал Стина Блекстениус запечата зрелищна капитулация на Сити, който се изкачи в ранна преднина с помощта на страховит удар на Лъвицата Лорън Хемп в другояче преобладаващо първо полувреме.

Но блестящото показване през второто полувреме от предходния изоставащ Арсенал, съчетано със личния спад във формата на Сити, беше възнаградено с два късни гола за четири минути от шведския нападател.

резултатът освен поставя завършек на забележителната поредност от 14 победи на Сити в шампионата, само че и връща конкуренцията за купата на WSL дни откакто шефката на Челси Ема Хейс съвсем хвърли кърпата, откакто нейният тим претърпя безредна загуба от Ливърпул по средата -седмица.

„ Винаги сме реагирали добре на негативни ре...