ЛИВЪРПУЛ, Англия (AP) — Мохамед Салах бързо загърби спора с

...

Салах отбелязва гол, докато Ливърпул побеждава Тотнъм с 4-2 във Висшата лига

ЛИВЪРПУЛ, Англия (AP) — Мохамед Салах бързо загърби разногласието с Юрген Клоп предходната седмица, като означи първи гол при успеха на Ливърпул с 4-2 против Тотнъм във Висшата лига в неделя.

Гледката на Салах, който се кара с напускащия си управител в края на равенството 2-2 на Ливърпул против Уест Хем предходната седмица, господства дебата през идващите дни.

Но египтянинът се върна в титулярния състав и се завърна в листа с голове, с цел да насочи тима си към победа против Спърс на Анфийлд.

Салах към този момент беше покрай гол, когато се извиси на далечната греда в 16-ата минута и засече с глава центриране на Коди Гакпо отляво.

Тотнъм получи вяра в устрема си към подготовка за Шампионска лига, откакто четвъртият Астън Вила имаше изненадваща загуба с 1-0 от Брайтън. Но тимът на Анж Постекоглу в никакъв случай не изглеждаше кадърен да се възползва от този резултат, откакто беше превъзхождан от Ливърпул.

Отборът на домакините поведе с 2-0 в 45-ата, откакто ударът на...