"Вихър" (Николово) победи с 3:0 "Миньор-Кипровец" (Чипровци) в мач от

...

Вихър с класически успех над Миньор-Кипровец /снимки/

"Вихър " (Николово) победи с 3:0 "Миньор-Кипровец " (Чипровци) в мач от XVIкръг на шампионата на монтанската IV дивизия, игран на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „ Огоста “ в Монтана. Домакините поведоха в 6-та мин., посредством Филип Николов и асистенция от ляво на Кристиян Методиев-Пато. В 14-та мин. двамата си размениха функциите за 2:0. 7 минути по-късно Боби Симеонов оформи класиката в мача с удар от границата на наказателното поле.
Емилиян Даракчийски и Росен Иванов пропуснаха от преференциални обстановки да се разпишат за гостите след почивката. Мартин Симеонов пък изтърва за "Вихър ", а удар на Илиев срещна ггредата.

"Вихър ": Даниел Първанов, Емилиян Ивов, Стелиян Николов, Мартин Симеонов, Деян Детелинов, Красимир Георгиев, Галин Славчев, Боби Симеонов, Кристиян Методиев-кап., Филип Илиев.
"Миньор-Кипровец ": Тихомир Трифонов, Денис Петров, Кристиян Костадинов, Теодор Веселинов, Владислав Деков, Найден Благоев, Денис Пепелярски, Антон Иванов, Владимир Марков, Ивелин Даракчийски, Росен Иванов-кап.
Източник: bulnews.bg