Възраждането на Тотнъм във Висшата лига беше прекратено по категоричен

...

Жоао Педро на място, когато Брайтън победи Тотнъм

Възраждането на Тотнъм във Висшата лига беше прекъснато по безапелационен метод след две дузпи на Жоао Педро и замайващ удар на Первис Еступинан помогнаха на контузения Брайтън да запише голяма победа с 4-2.

Тотпорите дойдоха на Amex Stadium в търсене на четвърти следващ триумф във висшия клас, с цел да си върнат четвъртото място от настоящия първенец Манчестър Сити.

Но клубът от северен Лондон беше раздран като двойник на Педро и Еступинан thunderbolt добави към откриващия удар на Джак Хиншелууд.

Тотнъм, който получи късни утешения посредством резервата Алехо Велис и Бен Дейвис, елементарно можеше да загуби с повече като необуздани Albion два пъти уцели рамката и ударът на Факундо Буонаноте беше анулиран.

Ричарлисон удари греда за гостите и два пъти бе отбит от засада, до момента в който Пиер-Емил Хожберг също уцели рамката.

И въпреки всичко, въз основа на тези доказателства, квалификацията за Шампионската лига наподобява далечна фантазия за тима на Анж Постекоглу, който...