ВАШИНГТОН (AP) — Най-високо класираният UConn никога не беше предизвикан

...

No. 1 UConn победи Джорджтаун с 89-64, за да удължи поредицата от победи до 12 мача

ВАШИНГТОН (AP) — Най-високо класираният UConn в никакъв случай не беше провокиран по пътя към своята 12-та поредна победа, водейки с цели 26 в първото полувреме в събота, до момента в който победиха Джорджтаун с 89-64 зад 25-те точки на Алекс Карабан.

Защитаващият националния първенец Хъскис (22-2, 12-1 Биг Ийст) преобладаваха в двата края на корта, събирайки дружно серии от 9-0 и 11-0 преди мачът да навърши 10 минути.

На полувремето резултатът беше 52-28, като тимът на треньора Дан Хърли стреляше 63% при опити за гол от игра, в това число 75% 2 точки. UConn удържа Джорджтаун (8-15, 1-11) до 35% за головете от игра през полувремето.

Въпреки разликата, Хърли работеше с длъжностните лица овреме, като сподели на един по време на таймаут да „ следи “ Върховния готвач на Джорджтаун, висок 6 фута и 9 старши нападател. При оставащи към шест минути до края на мача и преимуществото на UConn 72-47, Хърли с алено лице извика таймаут, с цел да крещи на своите играчи.

UConn в никакъв случай не водеше с по-мал...