В Несебър, едноименния тим победи лидера Спартак (Пловдив) с 3:2

...

Спартак загуби в Несебър, интригата в Трета лига се върна

В Несебър, едноименния отбор победи водача Спартак (Пловдив) с 3:2 в следващо дерби на челниците. Срещата е от 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините изиграха най-силния си мач от началото на годината и върнаха интригата за първото място. Крайморският отбор доминираше тотално през първото полувреме. Кристиян Парашкевов даде звук за триумфа с попадение в 20-ата минута. В 38-ата Антон Узунов удвои.
Прочетете още
Още пет благоприятни условия пропиляха футболистите на Несебър пред пловдивската врата. Секунди след почивката Георги Лазаров от гостите уцели гредата от фаул. В 57-ата минута обаче Нуретин Пюскюлю направи резултата типичен. Тодор Тодоров върна един гол в 68-ата минута. В 76-ата Венцислав Гюзелев вкара от дузпа за окончателното 3:2. Домакините недоволстваха, че решението на съдията е пресилено. Имаха искания за неотсъдени две дузпи в тяхна изгода – за нарушаване против Никола Гелин и игра с ръка на пловдивски играч, написа sportal.bg.
Източник: trafficnews.bg