Торино постигна голяма победа с 3:0 срещу шампиона . Така

...

Торино разби шампиона Наполи с 3:0

Торино реализира огромна победа с 3:0 против първенеца. Така отборът се изкачи на десето място в класирането в Серия А. След триумфа в 19-ия кръг биковете събраха 27 точки – единствено една по-малко от Наполи. Южняците пък изгубиха за трети следващ път като посетители.

Торино поведе в 43-та минута, когато Дуван Сапата откри Антонио Санабрия в наказателното поле и той вкара топката във вратата. Само седем минути след началото на втората част се разписа и Никола Влашич. Алесандро Бонджорно оформи крайния резултат в 66-ата минута. Наполи, който към този момент изостава с 20 точки от водача Интер, също така игра цяло второ полувреме с човек по-малко.. Торино пък записа девета суха мрежа през сезона. И има четири победи и реми в последните си пет семейства.

Лацио изпревари Наполи с две точки и се качи на шестата позиция след 2:1 над Удинезе като посетител. Лука Пелегрини се разписа за Лацио още в 12-ата минута на мача, само че Уолъс изравни в 59-ата. Столичани обаче стигнаха до победното попадение четвърт час по-късно. Фелипе Андерсон центрира и Матиас Весино изпрати топката във вратата на Удинезе за крайното 2:1.
Източник: flashnews.bg