ТАМПА, Флорида (AP) — Болките в ребрата на Бейкър Мейфийлд

...

Мейфийлд тренира с възпалени ребра, планира да започне задължителния финал на Buccaneers срещу Panthers

ТАМПА, Флорида (AP) — Болките в ребрата на Бейкър Мейфийлд няма да попречат на бранителя на Tampa Bay да се опита да помогне на Buccaneers да победят купа в дивизията и място в плейофите във финала на постоянния сезон в неделя в Каролина.

Мейфийлд, контузен при късен удар в последните минути на домакинската загуба с 23-13 от Ню Орлиънс предходната седмица, тренира в петък и възнамерява да стартира против Panthers, които стоят сред Bucs и трета поредна купа на NFC South.

„ Той е подготвен. Той ще бъде подготвен да тръгне в неделя “, сподели треньорът Тод Боулс. „ Очаквам той да бъде същият, какъвто е бил постоянно. “

В допълнение към спечелването на дивизията, победа над Каролина (2-14) би изпратила Бъкс (8-8) в плейофите като сложени под номер 4 в NFC.

Мейфийлд изведе Тампа Бей до връх от 4-1 през декември, с цел да се възвърне от сектор, в който Бъкс загуби шест от седем мача. Buccaneers се върнаха в битката за това, което би било рекордно за франчайза четвърто следващо място в...