Тампа Бей се справи у дома с Анахайм с 6:1,

...

Тампа разби Анахайм, Чикаго победи Лас Вегас след дузпи

Тампа Бей се оправи вкъщи с Анахайм с 6:1, като Ник Пол откри резултата за домакините. Той вкара първия от четирите гола за Тампа Бей в границите на 5:55 минути във втория интервал.

Брайдън Пойнт означи своето попадение номер 200 в НХЛ. Рос Колтън, Антъни Сирели и Зак Богосян също се разписаха за домакините, а вратарят Андрей Василевски приключи с 24 избавени удара.

Анахайм позволи шесто следващо проваляне.

Чикаго победи Лас Вегас с 3:2 след дузпи като хазаин в различен мач от вечерта. Тайлър Джонсън бе прецизен при дузпите, носейки третия следващ триумф на Чикаго.

Каролина надделя като хазаин Сейнт Луис с 4:1 след две попадения на Андрей Свечников в първите осем минути на дуела, а Себастиан Ахо осъществя през втория интервал.

Сет Джарвис добави гол и две асистенции за четвъртата поредна победа на Хърикейнс и 11-а в последните 12 срещи на тима.

Фредерик Андерсен избави 35 удара при петия си следващ триумф на вратата на Каролина.

В останалите мачове от вечерта в НХЛ Ню Джърси отстъпи като хазаин на Монреал с 2:5, Минесота се оправи с Лос Анджелис като хазаин с 2:1, а Нешвил надигра вкъщи Ванкувър с 5:4 след дузпи.