СИНСИНАТИ (AP) — Джейк Браунинг хвърли два паса за тъчдаун

...

Резервният QB Джейк Браунинг блести отново, докато Bengals побеждава Colts 34-14, за да остане в плейофния микс

СИНСИНАТИ (AP) — Джейк Браунинг хвърли два паса за тъчдаун и се втурна за още един във второто си следващо извънредно показване за Синсинати Бенгалс, който победи Индианаполис Колтс с 34-14 в неделя.

С Джо Бъроу навън за сезона заради травма на китката, Браунинг резервира Бенгалс (7-6) в плейофната борба. Той последва навън от 354 ярда при победа в Джаксънвил предишния понеделник вечер, като приключи 18 от 24 подавания за 275 ярда с прихващане против Колтс.

Индианаполис (7-6) имаше своите четири мача серия от победи прекъсна и позиционирането му в плейофите получи удар. Гарднър Миншу хвърли 240 ярда с тъчдаун и интерцепция за Колтс, чието нахлуване спря след полувремето.

Мачът беше еднакъв на 14-всички на почивката, само че първите четири притежания на Инди през второто полувреме приключиха с два удара, пик, хвърлен от Миншу и несполучлив четвърти опит за рухване.

Междувременно Бенгалс вкараха в първите си две удари от второто полувреме — 11-ярдов TD грабване от Танер Хъдсъ...