Сейнт Полс Крусейдърс са шампиони на гимназиалната хокейна лига на

...

Сейнт Пол отново е коронован за градски шампион по хокей на гимназията

Сейнт Полс Крусейдърс са първенци на гимназиалната хокейна лига на Уинипег за трети път през последните четири сезона.

Кръстоносците претендираха купа в първа дивизия на лигата с победа с 3-2 при дузпи над Westwood Warriors в Seven Oaks Sportsplex, с цел да опустоши най-хубавата от трите турнирни серии с 2-0.

В първите две нямаше маркирани голове интервали, защото и четирите гола бяха маркирани във финалния фрейм, като Уориърс изравни мача с по-малко от две минути оставащи минути.

След 10-минутен продължения без резултат на хокей 3 на 3, Крусейдърс означиха и при трите опита за дузпи за обезпечаване на шампионата.

Извънредни вести от Канада и целия свят, изпратени на вашия имейл, както се случва.

Вратарят на Крусейдърс Бен Муйз позволи единствено един гол от четири опита в дузпите, като последното му избавя...