САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Зак Хайман, Евън Бушар и

...

Зак Хаймън постигна бърз старт, когато Едмънтън Ойлърс победи Сан Хосе Шаркс с 5-0

САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Зак Хайман, Евън Бушар и Райън Маклауд записаха по гол и асистенция в първия интервал, а Едмънтън Ойлърс победи Сан Хосе Шаркс с 5-0 в четвъртък вечерта.

Леон Драйситл и Райън Нуджънт-Хопкинс също означиха за Едмънтън при започване на три мача в Калифорния. Стюарт Скинър направи 25 спасявания при втория си шатаут за сезона и номер 4 в кариерата си.

Ойлърс се усъвършенстваха до 11-3-0 в последните си 14 мача, възстановявайки се от грубото начало на сезона.

Сан Хосе загуби своя седми следващ мач. Това е най-дългият неуспех за Шаркс, откогато изгубиха първите си 11 мача от сезона.

Сан Хосе е позволил четири или повече гола във всеки от последните си шест мача. Вратарят на Шаркс Магнус Крона изигра един интервал в първия си старт в НХЛ, като направи осем спасявания при 12 удара.

Ойлърс изскочиха напред 1 минута в мача. Маклауд взе дроп пас от Хаймън и заби удар от левия кръг за четвъртия си гол в последните...