С гол седем минути преди края на редовното време Лече

...

Реми Уден донесе победата на Лече над Генуа

С гол седем минути преди края на постоянното време Лече победи с 1:0 Генуа във втория мач от петия кръг на италианската Серия " А ".

Успехът изкачи домакините на второ място във краткотрайното класиране с 11 точки, единствено на една зад водача Интер, а в воин се трансформира нападателят Реми Уден.

Новото попълнение на Лече вкара в дебюта си за отбора в 83-тата минута, когато се разписа с прекрасен удар от разстояние.

Тимът на Лече бе много улеснен в задачата си да стигне до трите точки, защото повече от полувреме игра с човек повече. Гостите от Генуа останаха в понижен състав още в 36-ата минута, когато Аарън Мартин бе изпъден за втори жълт картон.

Въпреки численото неравноправие " грифоните " не се прибраха в глуха отбрана и с малко повече шанс можеха да стигна и до точката. Поражението обаче ги смъкна с една позиция в таблицата и те към този момент са 14-и с 4 точки.