PSG излезе от блоковете бързо през второто полувреме, като Килиан

...

ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ: Джейдън Санчо гледа назад към НАЙ-ДОБРИЯ си, Дортмунд експертно инхибира Килиан Мбапе... и един защитник доказва, че защитата на ПСЖ все още има меко ядро ​​след години на харчене

PSG излезе от блоковете бързо през второто полувреме, като Килиан Мбапе и Ашраф Хакими удариха рамката първоначално. Джейдън Санчо също щеше да покаже брилянтната си работа с крайници, танцувайки към няколко играчи на ПСЖ, с цел да насочи чудесно центриране към наказателното поле на гостите, само че Фулкръг не съумя да чукне топката в мрежата.

Пийт Дженсън от Mail Sport дава оценките си на играчи от полуфиналния конфликт от Шампионската лига в сряда вечер.

Попадението на Никлас Фулкръг през първото полувреме оказа помощ на Борусия Дортмунд да вземе победа с 1-0 против ПСЖ

Отборът на Един Терзич в този момент ще се насочи към Парка Des Princes с един гол предимство

Това беше сложна вечер за Килиан Мбапе, който беше значително възпрепятстван от отбраната на Дортмунд