Поредицата от пет победи на Едмънтън Ойлърс приключи в четвъртък

...

Поредицата от победи на Едмънтън Ойлърс приключи в Кълъмбъс

Поредицата от пет победи на Едмънтън Ойлърс завърши в четвъртък вечер със загуба с 4-2 от Кълъмбъс Блу Джакетс.

Матьо Оливие даде 1-0 на Сините якета водят шест минути след началото на мача, стреляйки в пас на Шон Курали. Сините якета се възползваха от два обрата на Ойлърс, с цел да вкарат голове с разлика от 27 секунди по-късно при първия. Алекс Найландер и Дмитрий Воронков бяха голмайсторите.

Зак Хаймън изведе Ойлърс на борда при започване на втория, когато означи своя 43-ти за сезона. Конър Макдейвид асистира при играта, с цел да реализира 100 точки за седми път в кариерата си. Джак Рословик беше напълно самичък отпред след разпределяне на Ойлърс, само че му беше отказано два пъти от стеснен мач от Калвин Пикард.

Имейлът, от който се нуждаете за най-важните вести за деня от Канада и целия свят.