Отборите на Тулуза и Ливърпул играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Тулуза - Ливърпул 0:0, греда за гостите

Отборите на Тулуза и Ливърпул играят при резултат 0:0 в мач от четвъртия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Двубоят на стадион „ Мунисипал ” започва в 19:45 часа българско време и ще го проследим онлайн в Gong.bg.

Рефер на дуела във Франция е българският първокласен арбитър Георги Кабаков. Негови помощници ще бъдат Мартин Маргаритов и Диян Вълков.

Мачът в Тулуза стартира с доста положително състояние за гостите от Ливърпул. „ Червените ” стигнаха до свободен удар отляво по нападението си наоколо до наказателното поле на домакините. Топката бе центрирана в пеналта, където Джо Гомес съумя да играе с глава, само че нямаше шанс пред гола и тя срещна напречната греда.

Домакините пробваха да отговорят уместно и небрежно стигнаха до два следващи корнера, които обаче не донесоха опасност за Келехър.

В 17-ата минута Алексис Мак Алистър имаше опция да обстрелва вратата на Тулуза от границата на наказателното поле, само че след рикошет топката излезе в ъглов удар. След центрирането от корнера Жоел Матип стреля с глава, само че и той не бе прецизен.

LIVE ТУЛУЗА – ЛИВЪРПУЛ 0:0

Стадион: „ Мунисипал ”

Рефер: Георги Кабаков

Тулуза : 50 Ресте, 2 Николасен, 3 Деслер, 6 Коста, 8 Сиеро, 9 Далинга, 15 Дьонум, 17 Суасо, 20 Шмидт, 23 Диара, 24 Касерес

Старши треньор: Шарл Мартинес

Ливърпул : 62 Келехър, 2 Гомес, 3 Ендо, 7 Луис Диас, 10 Мак Алистър, 18 Гакпо, 19 Елиът, 21 Цимикас, 32 Матип, 50 Доук, 78 Куанса

Старши треньор: Юрген Клоп