Отборът на Фулъм се добра до точката при домакинството си

...

Фулъм и Уулвс не се победиха в здрав мач на „Крейвън котидж”

Отборът на Фулъм се добра до точката при семейството си на Уулвърхемптъм в първи мач от 25-ия кръг на Висшата лига.  Двубоят на „ Крейвън котидж ” в Лондон приключи при резултат 1:1, а головете осъществиха Пабло Сарабия през първата част и Резервата Манор Соломон, който обезпечи равенството за домакините. Израелецът се разписа в трети следващ мач за „ котиджърс ”, като и в трите срещи влиза като запаса.

Домакините пропуснаха отличен късмет да се изравнят по точки с петия във краткотрайното класиране отбор на Нюкасъл Юнайтед. Това щеше да се случи, в случай че отборът на Марко Силва бе спечелил и трите точки в петък вечер.

Уулвърхемптън пък към този момент се намира на четири пункта от зоната на изпадащите във Висшата лига.

Тежка травма през втората част получи Матеус Куня от състава на гостите след конфликт с Пабло Сарабия. Футболистът на Уулвс бе наложително сменен в 60-ата минута, като бе изнесен на носилка отвън терена.