ОСТИН, Тексас (AP) — Тайрийс Хънтър имаше рекорд за сезона

...

Тайрийс Хънтър има най-добри за сезона 23 точки, номер 21 Тексас победи UNC Грийнсбъро 72-37

ОСТИН, Тексас (AP) — Тайрийс Хънтър имаше връх за сезона 23 точки и добави седем асистенции, с цел да помогне на номер 21 Тексас победи UNC Greensboro със 72-37 в петък вечер.

Хънтър има приблизително 16,3 точки в последните си четири мача. В петък Хънтър беше 8 от 12 от полето, в това число 3 от 4 тройки. Той направи единствено една загуба, хвана шест битки и оглави отбрана, която ограничи спартанците до 29,8% от играта.

Кадин Шедрик вкара 11 точки за Тексас (10-2), който стреля 47,2% и направи 10 от 23 тройки. Дилън Мичъл имаше четири блокади, съответстващи на най-хубавия резултат в кариерата за второкласника с височина 6 фута и 8.

Майкъл Браун-Джоунс, водещият изпълнител и герой за UNC Грийнсбъро (9-4), пропусна четвъртия си следващ мач поради травма в долната част на тялото. Кейшон Лангли поведе Спартанс с 15 точки. Jalen Breath имаше осем битки.

Хънтър имаше 16 точки, пет асистенции и четири битки през първото полувреме. Дългохорните водеха с 36-22 на почивката, въпр...