ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Уендъл Картър младши имаше 15 точки

...

Орландо Меджик се забърка в 3 мача със 118-88 победа над Мемфис Гризлис

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Уендъл Картър младши имаше 15 точки и 13 битки, Джейлън Съгс и Коул Антъни прибавиха по 15 точки и Орландо Меджик прекъсна поредност от три загуби с победа със 118-88 против Мемфис Гризлис в събота вечерта.

Ден откакто позволи две късни загуби и се упрекна за загубата от Лос Анджелис Клипърс, Паоло Банчеро отседна четвъртата четвърт и приключи с 13 точки, девет битки и седем асистенции.

Джордан Гудуин поведе Гризлис с 16 точки и 11 битки. Брандън Кларк добави 13 точки за 20 минути във втория си мач след травма на Ахил.

Победата реалокира Меджик мач и половина зад Ню Йорк в конкуренцията за четвъртото място в плейофите на Източната конференция. С осем оставащи мача от постоянния сезон Меджик са на пето място, с 1 1/2 пред Индиана и 2 1/2 пред Маями. Техните 43 победи са най-вече за франчайза от 2010-11 година

Джо Ингълс вкара три тройки по време на серия от 15-0 на Меджик през първата четвърт, а Антъни и Маркел Фулц вкараха тройки във втора ч...