Нападателят на Ал Сад Багдад Бунеджа запази живи надеждите на

...

Нападателят на Алжир Багдад Бунеджа отрече смъртта на Буркина Фасо

Нападателят на Ал Сад Багдад Бунеджа резервира живи очакванията на Алжир за Купата на африканските народи с гол в добавеното време, с цел да откаже успеха на Буркина Фасо.

Бундеджа, който по-рано беше отменил откриването на Мохамед Конате, сграбчи равенството 2-2 в група D на Stade de Bouake, когато откри мрежата пет минути след добавеното време, с цел да подсигурява, че дузпата в 71-ата минута на резервата Бертран Траоре не се оказа решаваща.

Жребците, които победиха Мавритания в началния си мач, изглеждаха предопределени за 16-финалите, до момента в който времето течеше, само че намесата на Boundejah в последния мирис значи, че и двете страни би трябвало да работят, в случай че желаят да напреднат.