Мюнстер стана първият европейски отбор, спечелил в Йоханесбург в Обединеното

...

Мюнстер опитоми Лъвовете в Йоханесбург

Мюнстер стана първият европейски тим, спечелил в Йоханесбург в Обединеното състезание по ръгби този сезон, откакто разруши Лъвовете с 33-13.

Това беше шеста поредна победа в лигата за първенците и приключи сполучлива обиколка от два мача в Южна Африка, откакто изпрати Булс в Лофтъс Версфелд седмица по-рано.

Но тимът на Греъм Раунтри трябваше да работи интензивно за своите резултати и те прекараха дълги интервали на второ полувреме, защитавайки линията си, като построиха преднина от 28-6, преди да обезпечат бонус точката в последната минута.

Джак Кроули ги хвърли в преднина от девет точки посредством три дузпи в стегнат старт на кръг 15 конфликт.

Невероятни старания от глутницата, с цел да получат този опит за удар и да обезпечат бонус точката в края на играта!...