МИЛАНО (AP) — Смесената форма на Ювентус продължава, след като

...

Слабата серия на Ювентус продължава при равенството 0-0 срещу Торино в дербито от Серия А

МИЛАНО (AP) — Смесената форма на Ювентус продължава, откакто приключи 0-0 против Торино в дербито от Серия А в събота.

Душан Влахович удари гредата при едно от дребното чисти положения на Юве, до момента в който бианконерите също рискуваха да позволен в другия край.

Ювентус завоюва единствено един от последните си шест мача в лигата и се подхлъзна до трето място в Серия А. Четвъртият Болоня може да понижи разликата до две точки с победа в Монца по-късно.

Ювентус направи впечатляваща серия в дербито, като не е губил от Торино от девет години. Последният път, когато Торино съумя даже да приключи наедно, беше преди повече от две години.

Бианконерите имаха брилянтен късмет да поведат в седмата минута, когато Федерико Киеза центрира отдясно за Влахович, който не бе затрупан. само че опитът му се разруши в левия прав.

Влахович имаше още една добра опция по-късно през първия интервал, само че вратарят на Торино Ваня Милинкович-Савич направи ужасно избавяне, с цел да откаже сръбския нападател...