Микаел Гранлунд разби равенството 22 секунди след третия период, Тай

...

Завръщането на Кенъкс не успя, тъй като Ванкувър губи от Сан Хосе Шаркс с 4-3

Микаел Гранлунд разруши равенството 22 секунди след третия интервал, Тай Емберсън вкара първия си гол в кариерата си в НХЛ, а Сан Хосе Шаркс победи Ванкувър Канъкс 4-3 в събота вечер за четвъртата си победа в първите си 21 мача.

Гранлунд вкара гол за първи път, откогато се причисли към Акулите в търговията с Ерик Карлсон този отвън сезона. Ветеранът нападател форсира от личната си страна, разруши Филип Хронек с придвижване от вътрешната страна на открито и победи вратаря Кейси ДеСмит.

„ Току-що открих лента и явно заобиколих D-man там и съумях да вкарам шайбата “, сподели Гранлунд. „ Очевидно е, че се чувстваш добре да отбележиш гол и да влезеш в таблото. “

Майк Хофман вкара в игра 4-на-3 минути по-късно, неговият шести гол в шест мача. Фабиан Зетерлунд приключи резултата, а Каапо Каконен направи 33 спасявания. Сан Хосе завоюва точки в п...