ЛУИСВИЛ, Кентъки (AP) — Антонио Рийвс вкара 22 от най-високите

...

Антонио Рийвс вкарва 30, номер 9 Кентъки победи съперника си Луисвил с 95-76 в двубой в Блуграс

ЛУИСВИЛ, Кентъки (AP) — Антонио Рийвс вкара 22 от най-високите си за сезона 30 точки през първото полувреме, помагайки Номер 9 Кентъки преодоля постепенно начало и преодоля противника си Луисвил 95-76 в четвъртък вечер в годишната борба за правата на хвалене на Блуграс.

Кентъки (9-2) пропусна седем от първите си 12 опита, само че остана в границите на няколко притежания на топката зад пукотевица от периметъра, ориентирана от Рийвс, който направи първите си четири удара оттатък дъгата и девет от 10 в първото полувреме.

Дивите котки поеха контрола вечно при 19-17 при тройка на Adou Theiro и направиха няколко дребни серии зад пукотевица от 14 от 22, с цел да затворят полувремето и да водят с 53-33. Кентъки направи 8 от 15 от далечно разстояние и 19 от 35 (54%).

Рийвс приключи 10 от 15 от игра, с цел да надвиши предходния си най-хубав резултат от 24 точки против най-високо класирания Канзас на 14 ноември. Тре Мичъл добави 18 точки — в това число 3 за преднина от 86-61 с 5:29 до края провокира а...