ЛОРЪНС, Кан (AP) — Джони Фърфи имаше върхове в кариерата

...

Фърфи има върхове в кариерата си от 23 точки, 11 борби, докато номер 7 Канзас побеждава Синсинати със 74-69

ЛОРЪНС, Кан (AP) — Джони Фърфи имаше върхове в кариерата си от 23 точки и 11 битки, Кевин Маккулар Джуниър вкара 20, макар че се затрудняваше с удара си, а седмият в класирането Канзас победи Синсинати със 74-69 в понеделник вечерта в първия мач от Големите 12 сред учебните заведения.

Кей Джей Адамс младши добави 11 точки, а Хънтър Дикинсън преодоля проблемите с фаула, с цел да вкара 10, помагайки на Jayhawks (16-3, 4-2) да се възстановят от загубата в Западна Вирджиния и да удължат своята победна серия на домашния корт до 15 мача. 13-6, 2-4), завършвайки серия от шест следващи мача против класирани тимове, доближи до 64-57, когато Дей Дей Томас постави завършек на 6-минутната им суша с гол от игра с малко над 2 1/2 минути игра. Но в другия край Фърфи вкара тройка от крилото, когато часовникът за удар изтече, и Jayhawks съумяха да се задържат оттова.

Дан Скилингс младши поведе Синсинати с 16 точки. Водещият голмайстор Виктор Лахин беше арестуван до седем при пукотевица 1 към 6.