Лидерът в Серия А Интер спечели с 1:0 като гост

...

Интер дръпна с 18 точки след 1:0 над Болоня

Лидерът в Серия А Интер завоюва с 1:0 като посетител на Болоня и направи поредна крачка към купата. След триумфа нерадзурите поведоха с 18 точки през втория . Утре Юве приема шестия Аталанта.

Ян Бисек вкара единствения гол за Интер на „ Ренато Дал Ара “. Централният бранител се разписа в 37-та минута след центриране на Алесандро Бастони. Попадението е.

Успехът е 12-и подред за отбора на Симоне Индзаги. И постави завършек на серията на Болоня от шест следващи победи. Болоня въпреки всичко остава четвърти с четири точки задатък пред Рома. Утре вълците одобряват осмия Фиорентина,

Загубата е едвам втора за отбора като хазаин този сезон. Болоня доминираше и приключи с 19 удара против едвам пет за своя противник.
Източник: flashnews.bg