Кирил Киров, Самуил Донков и Николай Панов останаха на точка

...

Триото на България на 10м пистолет при мъжете остана на точка от финала на Европейското първенство по спортна стрелба

Кирил Киров, Самуил Донков и Николай Панов останаха на точка от място във финала на дисциплината 10 метра револвер трио за мъже в последния ден на европейското състезание по спортна пукотевица в Дьор, Унгария.

Българските състезатели завършиха в квалификациите със общ брой от 569 пункта, който ги остави на косъм от попадане измежду най-хубавите осем, където с актив от 570 точки място откри домакина Унгария.

Припомняме ви, че по-рано през днешния ден триото на България при дамите - Антоанета Костадинова, Мирослава Минчева и Адиел Илиева - завоюва бронзовото отличие и по този начин донесе първия и единствен орден за страната ни от шампионата в Дьор.