Келоуна Рокетс започна пътуване с три мача с победа.В Портланд

...

Келоуна Рокетс започна двубой в Портланд с победа

Келоуна Рокетс стартира пътешестване с три мача с победа.

В Портланд в сряда вечерта вкараха точки от комисията, като седем играчи доближиха в таблицата с резултатите, когато Рокетс победиха Уинтърхоукс с 4-3.

Само един Рокет имаше повече от една точка и това беше Итън Мителстед, който приключи вечерта с гол и асистенция в гръб-и -четвърта игра.

Люк Шелтър, Кейдън Лонгли и Хироки Гойсич също вкараха за Келоуна (22-22-3-0), който изоставаше с 1-0 единствено четири минути след началото на мача, само че приключи с гол идващите два гола по пътя към равенството 2-2 след 20 минути.

Във втория интервал Лонгли означи при 4:01, а Гойшич направи 4-2 в 8:54. Въпреки това, Портланд затвори до едно при 16:23 преди този момент, което би било трета без гол.

Хъдсън Дарби, Джош Закрески и Марек Алшер дадоха отговор за Портланд (31-12-2-1),