Голът на Агибу Камара през второто полувреме изстреля Гвинея до

...

Агибу Камара изстреля Гвинея, за да намали победата над Гамбия, за да повиши офертата за първите две

Голът на Агибу Камара през второто полувреме изстреля Гвинея до скъпа победа с 1-0 над Гамбия в група C на Купата на Африканските народи.

И двете народи не съумяха да завоюват и трите точки в първите си шампионати и бяха наясно със смисъла на този мач за техните очаквания на етапа на елиминациите.

След нулево първо полувреме в Ямусукро, Камера направи пробивът след 21 минути преди края, когато той се плъзна от центрирането на Морган Гилавоги и това се оказа задоволително, с цел да издигне Гвинея до четири точки пред последния им мач от групата с сегашния водач Сенегал.

⌚️ ПЪЛЕН ДЕН!

Гвинея излиза от задънената улица с един гол, с цел да завоюва днешните 3 точки против Гамбия! ⚡️#TotalEnergiesAFCON2023 | #GUIGAMpic.twitter.com/YGsAQCIN9J

— CAF (@CAF_Online) 19 януари 2024 година

Том Сентфиет, началник на Гамбия разбърка пакета си с пет промени, направени от първата им загуба от Сенегал, само че възможностите бяха малко и надалеч в нача...