Фулъм и Уулвърхамптън завършиха 1:1 в първи мач от 22-ия

...

Кръгът в Премиър лийг започна с равенство на Крейвън Котидж

Фулъм и Уулвърхамптън приключиха 1:1 в първи мач от 22-ия кръг на Премиър лийг. Гостите играха по-добре до почивката и поведоха с гол на Пабло Сарабия в 23-ата минута, само че след почивката Фулъм се засилва и стигна до изравнително попадение, дело на израелския национал Манор Соломон в 64-ата минута.

При победа лондонският отбор щеше да се изравни по точки с Нюкасъл, само че " котиджърс " срещнаха противник в доста добра форма, който решително се отдалечава от зоната на изпадащите и се намира на 15-ата позиция с актив от 24 точки, колкото има и Лестър.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.