Фенове на прекратиха срещата срещу Металург за излъчване на представител

...

Фенове на Миньор прекратиха дербито с Металург

Фенове на прекратиха срещата против Металург за лъчение на представител на Пернишка област в шампионата за Купата на България. Фенове на жълто-черните нахлуха на терена пет минути преди края на постоянното време. Тогава Металург водеше с 1:0. Попадението падна в осмата минута – вкара Димитър Савов след асистенция на Марио Георгиев.

Треньорът на Миньор Христо Господинов пусна куп запаси. Голяма част от титулярите пък си направиха и постоянна подготовка по същото време. В края Венцислав Василев от гостите беше изпъден с червен картон. Малко по-късно фенове и удариха в главата страничния арбитър. После основният арбитър приключи мача.

Предстои БФС-Перник да се произнесе по случая, само че най-вероятно ще присъди служебна победа 4:0 на Металург.
Източник: flashnews.bg