Фен клубът на Миньор (Перник) изненада с торта Тони Евтимов

...

Миньор се наложи над Кариана

Фен клубът на Миньор (Перник) изненада с торта Тони Евтимов по случай 47-ия му рожден ден. Минути преди контролата с Кариана (Ерден) любимецът на Перник бе изненадан от управителния съвет на фенската организация на „ жълто-черните “ отпред с ръководителя Ангел Вангелов.

В срещата с Кариана Миньор се наложи с 2:1 и записа първа победа в контролите. Случайно или не, първият гол за перничани падна в 11-ата минута, когато Томислав Павлов откри резултата. Малко по-късно Антон Славчев осъществя второто попадение за Миньор. В началните минути гредата оказа помощ на гостите след удар на Реджеб Халил.

В последните секунди Лукас Мартинс оформи крайния резултат.

Гостите получиха право да изпълнят углавен удар в 85-та минута, само че Алекс Георгиев отрази удара на Николай Дичев.

Миньор приключи мача с 9 души, откакто Антон Киров и Борислав Будинов получиха червени картони.