ФАЙЕТВИЛ, Арканзас (AP) — Антонио Рийвс отбеляза най-високите 24 точки

...

Рийвс води с 24 точки и Кентъки побеждава Арканзас с 63-57

ФАЙЕТВИЛ, Арканзас (AP) — Антонио Рийвс означи най-високите 24 точки в мача, а Кентъки преодоля едва равнище на пукотевица, с цел да победиха Арканзас с 63-57 в събота.

Дивите котки (15-4, 5-2 Югоизточна конференция) взеха първата си преднина с 12:54 оставащо време през второто полувреме, когато Рийд Шепърд открадна топката и означи серия 7-0 със забивка.

Около пет минути по-късно, Рийвс взе кражба и удар, с цел да изведе Wildcats вечно напред, 44-43.

Кентъки пропусна 10 следващи гола от игра по време на една част в средата на първото полувреме, което разреши на Арканзас да поведе с двуцифрен задатък. След това Razorbacks (10-10, 1-6) останаха студени, защото и двата тима стреляха 29% от пода в първите 20 минути. Кентъки вкара 36,5% за мача.

Всеки от Шепърд и Рийвс означиха по 14 точки през второто полувреме, като всички Шепърд пристигнаха след полувремето и те комбинираха всичките седем точки на Кентъки по време на изменящата играта серия.