Дубълът на ЦСКА 1948 победи Миньор Перник с 1:0 в

...

Дубълът на ЦСКА 1948 с минимален успех над Миньор Перник

Дубълът на ЦСКА 1948 победи Миньор Перник с 1:0 в контролна среща. В първата инспекция за новия сезон треньорът на перничаните Христо Янев не можеше да разчита на Емил Ценов, Алекс Праматаров и Веселин Васев, които имат леки контузии.

През първото полувреме нямаше чисти обстановки за гол, само че пък имаше червен картон. Той бе за играча на Миньор Михаел Орачев, който фаулира откъсващия се самичък против вратаря Кристофър Ачемпонг и бе изпъден в 35-ата минута.

Перничаните доиграха полувремето с човек по-малко, само че върнаха Орачев на терена при започване на второто.

ЦСКА 1948 II пък вкара единствения гол в 58-та минута посредством Кристиан Николов, който бе изведен самичък против Никола Виденов и преодоля вратаря на Миньор.