ДЕЙТЪН, Охайо (AP) — Джейвон Бенет вкара 22 точки, достигайки

...

Джейвон Бенет вкарва 22, номер 21. Дейтън се превърта до 12-та поредна победа с 96-62 над Роуд Айлънд

ДЕЙТЪН, Охайо (AP) — Джейвон Бенет вкара 22 точки, достигайки 4 от 5 от диапазона от 3 точки, Дарон Холмс II имаше 21 и номер 21 Дейтън завоюва 12-ия си следващ мач, надминавайки Роуд Айлънд с 96-62 в събота.

Коби Бреа беше 5 за 7 от зад дъгата и имаше 15 точки за Флайърс (15-2, 5-0 Атлантик 10), които нямат загуба от два месеца. Овните (9-8, 3-2) в никакъв случай не бяха в това.

Роуд Айлънд нямаше отговор на Холмс, звездата на Дейтън, който доминираше в играта, до момента в който не беше освободен към 5 минути след второто полувреме с Флайърс към този момент водят с 30.

Джейдън Хаус поведе всички голмайстори с 27 за Роуд Айлънд, само че никой различен в листата няма повече от осем точки.

Флайърс започнаха със серия от 11-0, като Холмс означи скок, тройка и забивка след бърз пробив. Рамс не се появиха на таблото, до момента в който Хаус не означи 3 в 4:19 при започване на мача.

Дейтън водеше с 47-27 на полувремето, вкара първите осем точки от второто полувреме и продъл...