Десподов пропусна дузпа в 90+12 минутаЛудогорец отпадна от квалификациите за

...

Олимпия Любляна елиминира Лудогорец от Шампионската лига

Десподов пропусна дузпа в 90+12 минута

Лудогорец отпадна от квалификациите за Шампионската лига откакто загуби с 1:2 при гостуването си на Олимпия Любляна и с общ резултат 2:3 не продължава напред. Разградчани ще продължат пътя си в Европа в квалификациите на втория по мощ клубен шампионат - Лига Европа.

Родният първенец поведе първи в презултата, само че позволи бързо равнене, а по-късно останал с 10 души на терена позволи втори гол в добавеното време на конфликта. В 11-та минута на продължението Лудогорец завоюва дузпа за фаул против Спас Делев, само че Кирил Десподов беше спрян от вратаря Видовшек, с цел да бъде драмата цялостна.

В началните минути на срещата Олимпия владееше повече топката, само че без да заплаши вратата на Серджио Падт.

В 8-ата минута Кирил Десподов центрира от свободен удар, само че не последва нищо рисково за Видовшек. Четвърт час след нач
Източник: tribune.bg