Борнемут се отдалечи още от зоната на изпадащите, след като

...

Спокойствие в Борнемут след разгром над Брайтън

Борнемут се отдалечи още от зоната на изпадащите, откакто стигна до разгромна победа с 5:0 при гостуването си на Брайтън. Ситуацията на “чайките”, които приключиха мача с 10 индивида, е надалеч по-различна. Тимът е тъкмо над зоната, само че има задатък от пет точки пред 18-ия Кардиф.

Брайтън позволи трета поредна загуба, а в 68-ата минута интригата в мача завърши, когато Антони Нокер получи червен картон за нарушаване против Адъм Смит. Тогава домакините към този момент губеха с 0:2 след попадения на Дан Гослинг през първата част и Райън Фрейзър след почивката. Борнемут се възползва от численото си предимство и стигна до нови три попадения, дело на Дейвид Брукс, Калъм Уилсън и Жуниор Станислас.

REPORT: Five-star Bournemouth increase Brighton's relegation concerns https://t.co/nfyhNglQ0X pic.twitter.com/JL2fhuK1MA
— Indy Football (@IndyFootball) April 13, 2019
БРАЙТЪН - БОРНЕМУТ 0:5 0:1 - Гослинг (33)

ПРОГРАМАТА НА БРАЙТЪН
ПРОГРАМАТА НА БОРНЕМУТ Премиър лийг 34 кръг, събота 13 април  Брайтън 0:5краен резулат  Борнемут