Владимир Илиев завърши на 25-то място в преследването на 12,5

...

Достойно класиране за Владимир Илиев в преследването на Пекин 2022

Владимир Илиев приключи на 25-то място в преследването на 12,5 километра в мъжкия биатлон на Зимните олимпийски игри . Българинът потегли от 31-то място и сподели мощно бегово време, само че 7 неточности в стрелбата го оставиха надалеч от челните позиции.

Българинът направи мощна последна обиколка, с която завоюва няколко места и даде най-хубаво време от тримата ни представители в надпреварата. По-младите Благой Тодев и Антон Синапов останаха в края на класирането. Тодев се класира 53-ти, като в последните метри изпусна няколко места.
Малшанс остави Милена Тодорова надалеч от медалите в преследването в Пекин
Българската биатлонистка Милена Тодорова остана на 31-то място в преследването на 10 километра на Зимните олимпийски игри в Пекин. Родн...
Прочети повече
Победител стана французинът Кенти Филом Майе. той не позволи нито една неточност в четирите стрелби и не остави шансове на противниците си. Кои са другите медалисти и по какъв начин се разви надпреварата, прочетете в SportLive.bg.