ЦСКА взе за втори пореден път дербито с Левски, след

...

ЦСКА удари Левски за едно полувреме в дербито преди мача с Ботев за Купата

ЦСКА взе за втори следващ път дербито с Левски, откакто победи с 3:1 на националния стадион " Васил Левски ". Скаршем, Линдсет и Кареасо вкараха за спечелилите, а за " сините " се разписа Фадига.
Прочетете още
В 25-та минута ЦСКА съумя да открие резултата Сенянг опитва пас към Каранга, който беше изчистен, само че топката попадна право в Скаршем, който не остави шансове на Пламен Андреев за 1:0.

В 36-та минута Скаршем напредна и пусна към Йонтан Линдсет, който от точката на дузпата не сгреши за 2:0.

В 45-та минута ЦСКА вкара и трети гол. Фабио Лима сгреши съдбовно, откакто опита да върне към Андреев, само че Марселиньо Кареасо, който дебнеше и откардна топката, отстрани Андреев и на празната врата осъществя за 3:0.

В 61-та минута Цунами центрира в наказателното поле, а Фадига засече за 3:1.

С успеха ЦСКА събра 66 точки и остава втори, а Левски е пети с 54 точки.

За ЦСКА следва посещение на Ботев в полуфиналите за Купата в сряда в Пловдив. В първия мач в Пловдив " канарчетата " победиха с 1:0 и имат гол задатък преди семейството си.

В идващия кръг в елита Левски е хазаин на Черно море, а ЦСКА ще гостува на Лудогорец.

Снимка: Спортал
Източник: trafficnews.bg