Торино победи Милан с 3:1 в мач от 37-ия кръг

...

Милан отстъпи на Торино в последното си гостуване за сезона

Торино победи Милан с 3:1 в мач от 37-ия кръг на Серия А. Футболистите на Стефано Пиоли изгубиха последното си посещение за сезона.

Домакините откриха резултата в 26-ата минута на стадион " Олимпико " в Торино. Дуван Сапата засече с глава центриране в наказателното поле на Рикардо Родригес.

В края на първото полувреме Иван Илич удвои задатъка на " биковете ". Полузащитникът също се разписа с глава, като този път подаването пристигна от Раул Беланова.

След почивката възпитаниците на Иван Юрич продължиха да бележат. Бившият футболист на росонерите Рикардо Родригес бе прецизен 18 секунди след подновяването на играта през втората част.

Гостите получиха право да изпълнят дузпа за нарушаване на Адам Мазина против Кристиан Пулишич. Исмаел Бенасер бе прецизен от бялата точка.

Милан остава на второто място в класирането с актив от 74 точки. Торино се изкачи до 9-ата позиция в подреждането с 53 пункта.