ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Крис Йънгблъд вкара 17 точки,

...

Крис Йънгблъд отбелязва 17, номер 25 Южна Флорида побеждава Шарлът със 76-61 за 14-та поредна победа

ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Крис Йънгблъд вкара 17 точки, Касеан Прайър има 16 точки и девет битки и 25-ти Южна Флорида победи Шарлът със 76-61 в събота за 14-ата си поредна победа.

Селтън Мигел се включи с 13 точки за Булс (22-5, 15-1 Американска атлетическа конференция), които не са t загуби от 7 януари и влезе в топ 25 на AP за първи път в историята на учебното заведение по-рано тази седмица.

Лу'Сай Патерсън имаше 17 точки за Шарлот (17-11, 11-5), което прекъсна серия от осем победи вкъщи.

Шарлът влезе в играта, търсейки втората си домакинска победа над тим от Топ 25, откакто разстрои тогавашния номер. 17 Florida Atlantic 70-68 на 6 януари.

А 49-те бяха точни първоначално, като поведоха с 12-7 против Булс, откакто насочиха 5 от 9 удара, с цел да отворят мача.

Но Булс щяха да се върнат, с цел да поведат с 33-28 на почивката, като ускориха отбраната си и задържаха 49ers на пукотевица от 5 от 18 до края на първото полувреме.