Отборите на Волфсбург и Вердер Бремен записаха равенство 2:2 в

...

Волфсбург и Вердер Бремен не успяха да се победят

Отборите на Волфсбург и Вердер Бремен записаха тъждество 2:2 в мач от 10-ия кръг на Бундеслигата. Така " вълците " остават на деветото място с 13 точки, а " бременските музиканти " са три места и три пункта обратно.

Още в 7-ата минута гостите поведоха, откакто Марвин Дукш бе прецизен от директен свободен удар.

В 25-ата минута Максонс Лакроа бе покрай гол, откакто засече центриране на бялата точка и стреля с глава. Михаел Цетерер обаче се оправи с удара му.

Шест минути по-късно Павао Перван също блесна с интервенция. Стражът на Волфсбург отхвърли Романо Шмид, който стреля от вътрешността на наказателното.

Резултатът бе подравнен в 37-ата минута, когато Йоаким Мееле откри Вацлав Черни, а той резервира самообладание и прати топката в мрежата.

Домакините даже реализираха цялостния поврат, откакто Кевин Паредес се разписа в 59-ата минута. " Вълците " обаче водеха единствено шест минути, защото в 65-ата минута Мичел Вайзерцентрира към Рафаел Боре, а той с прекрасен изстрел с глава възвърне паритета.

Повече попадения в срещата нямаше, само че домакините останаха с човек по-малко в 88-ата минута, когато Максонс лакроа получи втори жълт и червен картон.