Отборите на Вердер Бремен и Байерн Мюнхен играят при резултат

...

НА ЖИВО: Вердер Бремен - Байерн Мюнхен 0:1, отмениха гол на домакините

Отборите на Вердер Бремен и Байерн Мюнхен играят при резултат 0:1 в първия мач от новия сезон на Бундеслигата. Още в 4-ата минута Лирой Сане изведе напред баварците.

Още в 3-ата минута баварците погледнаха към вратата на домакините. Кингсли Коман обаче не съумя да нанесе завърващ удар към Павленка. Секунди по-късно Хари Кейн пусна страховит пас към Лирой Сане, който остана очи в очи със стража на Вердер, а по-късно пусна топката около него и я прати в мрежата за 1:0.

В 9-ата минута Никлас Фюлкруг стигна първи до центриране и прати топката в близкия ъгъл на вратата, с цел да изравни. Попадението му обаче бе преразгледано поради засада и в последна сметка беше анулирано.

LIVE / Вердер Бремен - Байерн Мюнхен 0:1

0:1 Лирой Сане 4'

Съставите на двата тима:

Вердер Бремен: 1. Павленка, 5. Пипер, 13. Великович, 32. Фридъл, 14. Лайнен, 8. Вайзер, 10. Битенкур, 6. Стаге, 3. Юнг, 7. Дукш, 11. Фюлкруг

Старши треньор: Оле Вернер

Mit dieser Aufstellung gehen wir in das erste Heimspiel der Saison 23/24!