МИЛУОКИ (AP) — Тайлър Колек отбеляза 22 от своите 27

...

Колек предизвиква рали през 2-ро полувреме, тъй като №7 Маркет побеждава Сейнт Джонс с 86-75 за 7-ма поредна победа

МИЛУОКИ (AP) — Тайлър Колек означи 22 от своите 27 точки през второто полувреме и също имаше 13 асистенции като номер 7 Маркет се събра, с цел да победи Сейнт Джон с 86-75 в събота за седмата си поредна победа.

Стиви Мичъл добави 14 точки, Дейвид Джоплин имаше 12, а Кам Джоунс 10, с цел да помогне на Маркет (18-5, 9-3 Big East) изтри закъснение от 15 точки и победи Сейнт Джонс за шести следващ път.

Данис Дженкинс имаше 22 точки, шест битки и шест асистенции за Сейнт Джонс (14-10, 6-7). Джоел Сориано, който влезе със междинни отборни 15,9 точки на мач, вкара единствено две и игра единствено 17 минути, до момента в който се бореше с проблеми с фаула.

Marquette поведе вечно, когато Kolek, ръководещият състезател на годината в Big East, влезе в лентата и удари пай джъмпър, който наруши тъждество от 69 всички при оставащи 5:58. Сейнт Джонс изоставаше със 75-73, когато Нахим Алейн пропусна полагане, което щеше да изравни резултата 3:25 преди края.

Златните орли надиграха Сейнт Джонс с 11-2 д...