Локомотив загуби домакинството си на Левски с 1:2 след обрат.

...

Локо падна от Левски у дома след обрат, преди мача отбелязаха 20-годишнината от титлата

Локомотив загуби семейството си на Левски с 1:2 след поврат. Мичи Нтело откри в 10-та минута, а след голове на Цунами и Рикардиньо в 29-та и 32-та минути се стигна до цялостен поврат.
Прочетете още
Преди началото на дуела шампионския тим на Локомотив беше посрещнат още веднъж на Лаута и беше маркирана 20-годишнината от купата.

В началните минути на дуела Рикардиньо насочи топовен изстрел, който прелетя около вратата на Томов.

В 10-та минута Локо откри резултата, откакто Ангел Лясков изведе отлично Мичи Нтело самичък против Андреев и не сгреши за 1:0.

В 29-та минута Локо съумя да изравни след осъществяване на корнер Евертон Бала центрира, а Цунами засече с глава и вкара за 1:1.

В 32-та минута Левски направи доста бързо цялостен поврат, откакто Рикардиньо беше изведен от Асен Митков самичък против Томов и с копна топката около Томов за 1:2.

В 40-та минута последва неакуратен на Цунами.

В последните секунди на първата част Марин Петков стреля, само че Томов мазета.

В началото на втората част Асен Митков стреля от отдалеченост, само че Томов избави.

В 61-та минута Цунами стреля с глава, само че около вратата.

Последва и изстрел на Галчев, само че той беше слаб и Томов улови.

Локо имаше добра опция в 74-та минута, когато Димитър Илиев стреля с глава откакто засече центриране от фаул, само че Андреев улови.

Левски отговори с неакуратен удар на Билал Бари.

В 81-та минута Локо получи дузпа, само че в обстановката беше свирена засада.