Както се превърна в негова запазена марка, Кудус празнува, като

...

Уест Хям 3-0 Уулвс: Мохамед Кудус вкара два гола през първото полувреме във впечатляващо представяне, преди Джарод Боуен да подпечата комфортна домакинска победа за Чуковете

Както се трансформира в негова запазена марка, Кудус чества, като седна пред опозиционните поддръжници, поемайки заслужена глътка въздух. Няма дефицит на безочливост, която да върви с клиничния му темперамент.

Пакета се причисли към 23-годишния ганиец и в двата случая, като техният броманс подвигна Уест Хям до седмо място във Висшата лига преди мача на Манчестър Юнайтед с Ливърпул.

Мохамед Кудус означи два гола през първото полувреме, когато Уест Хем победи Уулвс с 3-0 в неделя

Лукас Пакета означи и двата гола на Уест Хем през първото полувреме, като изведе крилото Кудус до девет гола

Джарод Боуен приключи безапелационната победа, оставяйки шефа на Уест Хем Дейвид Мойс разчувствуван