Хофенхайм записа изключително ценна победа с 2:1 при гостуването си

...

Хофенхайм измъкна победата в Бремен

Хофенхайм записа извънредно скъпа победа с 2:1 при гостуването си на Вердер. Тимът на Пелегрино Матерацо вкара два гола в границите на две минути при започване на второто полувреме и по-късно съумя да удържи преднината си, макар че се стигна до трагични моменти в края. Резервата Амос Пийпер върна домакините в мача в 76-ата минута. В добавеното време на дуела Вердер удари греда, а по-късно видя по какъв начин съдията анулира дузпа след разглеждане с ВАР.

Българският национал Илия Груев остана на аварийна пейка и не се появи в игра за Вердер. Неговият отбор остана на 11-та позиция в класирането. Вторият следващ триумф за Хофе в Бундеслигата го отдалечи на 3 точки от зоната на изпадащите.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.