ХАРТФОРД, Кънектикът (AP) — Тристен Нютън вкара 12 от своите

...

Джонсън и Нютън водят номер 5 на UConn до победа с 69-65 над Сейнт Джонс в домакинството в Биг Ийст

ХАРТФОРД, Кънектикът (AP) — Тристен Нютън вкара 12 от своите 15 точки през второто полувреме, в това число основно наказателно мятане с малко под 17 секунди до края и номер 5 UConn удържа Сейнт Джонс 69-65 в събота вечерта.

Самсън Джонсън, който започва на мястото на контузения център Донован Клингън, добави 16 точки за Хъски (11-2, 1-1 Биг Ийст), а Кам Спенсър вкара 15.

Джоел Сориано имаше 14 точки и 11 битки, с цел да поведе Сейнт Джонс, който завоюва шест от седем. Данис Дженкинс добави 13 точки за Red Storm (8-4, 1-1).

Мачът беше еднакъв на 63, преди едно занемаряване на Нютон и друго на Стефон Касъл да изведе Кънектикът с четири две минути преди края.

Покриването на Сориано докара Червената стихия до 67-65, само че съотборникът му Крис Ледлъм пропусна два наказателни удара с малко под 18 секунди до края, преди Нютън да удари един от двата на линията.

Дженинс пропусна тройка, която щеше да изравни резултата за Сейнт Джонс, а Х...