Дублиращият тим на ЦСКА 1948 спечели с 3:1 домакинството си

...

Изпадналият Бдин /Видин/ загуби и от дубъла на ЦСКА 1948

Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 завоюва с 3:1 семейството си на последния в класирането тим на " Бдин " Видин в мач от 33-ия кръг на Втора лига.
Първата част приключи без попадения, само че " алените " се развихриха след почивката. Идриз откри резултата в 53-ата минута след шут и сериозен карамбол. Само 60 секунди по-късно Мартин Бойчев удвои. 16-годишният гений на “червените ” вкара след подаване от аутлинията и удар от границата на дребния пеналт. В 59-ата минута Димитров вкара трети гол, засичайки с крайник остро центриране отдясно.
След час игра Белоти вкара почетно попадение за видинчани, озовал се самичък против вратаря.
В идващия кръг, на 24 май, от 18.00 часа тимът на " Бдин " /Видин/ посреща отборът на " Спортист " /Своге/.
Източник: bulnews.bg